Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 30 липня 2017 р.

НВК «Фотоприлад» провів успішні випробування оптико-електронного модуля для гелікоптерів

Ukrainian Military Pages

З 10 по 14 липня на аеродромі «Вознесенськ» та на полігоні «Широкий Лан» були проведені льотні випробування дослідного зразка оптико-електронного модуля ПМ-ЛКТ.

Підвісний оптико-електронний модуль створений ДП НВК «Фотоприлад» (генеральний директор – Корево Г.С.), яке входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», за технічним завданням та при фінансуванні ПрАТ «Рамзай».

Модуль призначений для забезпечення пошуку, виявлення, розпізнавання цілей, вибору і запуску керованої ракети та формування лазерного поля керування для наведення оператором ракети на ціль. Прилад встановлюється на гелікоптерах.

ПМ-ЛКТ проходив випробування у складі комплексу 524Р на борту гелікоптера Ми-8МСБ-В. У випробуваннях приймали участь представники ДП НВК «Фотоприлад», ДП ДККБ «Луч», ПрАТ «Рамзай», АТ «Мотор Січ», ДНВЦ ЗС України.

В процесі випробувань проводились тренувальні польоти гелікоптера Ми-8МСБ-В з виконанням пошуку цілі, імітації пуску ракети, замірами характеристик комплексу. Після відпрацювання було виконано пуск ракети та ураження мішені.

Як повідомляє прес-служба ДП НВК «Фотоприлад», ці вдалі випробування дозволять забезпечити підприємство новими замовленнями на виготовлення та поставку виробів ПМ-ЛКТ на майбутнє.Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДП НВК «Фотоприлад»

довідник озброєння і військової техніки