Перший снайперський турнір на кубок Сил спеціальних операцій ЗС України (відео)

Ukrainian Military Pages фото: sof.mil.gov.ua

На базі навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій Збройних Сил України проведено Перший снайперський турнір на кубок Сил спеціальних операцій ЗС України.

У Турнірі прийняли участь десять команд (десять снайперських пар) від військових частин Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Ukrainian Military Pages

Під час заходу виконано вправи стрільб із снайперських гвинтівок та із пістолетів, а також проведено заняття по практичній роботі з тепловізорами ARCHER.

На завершення, кращі снайперські пари нагородили кубками та подарунками від спонсорів. Крім того переможці отримали грошові сертифікати.

Ukrainian Military Pages

Як повідомляє прес-служба Командування ССпО, турнір сприяв удосконаленню навичок снайперів у стрільбі з штатної зброї, обміну знаннями і досвідом між військовослужбовцями військових частин Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Також командування висловило слова вдячності за безцінну допомогу у проведенні змагань компанії ARCHER, ПАТ «БАНК 3/4», ТМ Милитарист, компанії «Зброяр», компанії Velmet Armor System, а також організаторам, суддям та волонтерам.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Сил спеціальних операцій ЗС України