![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhYM0B59RN46HQf87o1kB4Di7dcfl6H-y-3PtoKUMPRP0twZk0nHhGjf5Y2SaNmnSmyoL7H2WGeU5wcenltnVnesd04Slq3LRjqGLnpRq9vdXE0oqgqj-1rA1NFnWEzttKGNKTWAMVlFX5Y/s1600/ump-motorsich_580x250.png)
Цьогоріч Запорізькому АТ «Мотор Січ» виповнюється 110 років. Нині штат працівників налічує до 25 000 осіб, середня зарплата — понад 9000 гривень.
— Цього року ми працюємо над розвитком гелікоптерної техніки, — повідомив голова наглядової ради, директор зі зв’язків з громадськістю підприємства Анатолій Малиш. — Якщо раніше ми йшли шляхом модернізації, потім — модифікації, то наразі готуємося до запуску гелікоптерів власного виробництва. Гелікоптери — це наше майбутнє. Маю надію, наступного року будуть результати.
Крім того, саме у Запоріжжі пілоти зможуть проходити навчання на першому у світі тренажері гелікоптерів Ми-2, Ми-24, Ми-8 МСБ-В, Ми-8-МСБ. Аналогів запорізькому центру підготовки та перепідготовки пілотів немає — тільки тут є так багато тренажерів. Найближчим часом у центрі з’явиться ще один — кабіну пілота буде встановлено на спеціальній штанзі на висоті 6 метрів.
Читати також: АТ «Мотор Січ» поставлятиме двигуни австрійським і китайським авіабудівникам
Також, керівництво «Мотор Січі» поставило перед собою досить амбітні цілі — розпочати цього року випуск вітчизняних лопатей для військових гелікоптерів Ми-24, які використовують в ЗСУ.
Читати також: «Мотор Січ» разом з Skyrizon побудує завод у Китаї та отримає 250 млн дол. інвестицій
Використані джерела:
Урядовий кур'єр