Rapid Trident 2017: десантування вантажу та наземна операція

Ukrainian Military Pages

На Львівщині, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, у розпалі активна фаза українсько-американського навчання «Швидкий Трузуб — 2017».

У рамках маневрів підрозділи десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно-штурмової бригади висунулись у зону відповідальності і, згідно із задумом навчання, здійснили забезпечення охорони й оборони майданчика приземлення логістичного вантажу, який на парашуті скидали з американського військово-транспортного літака С-130J «Геркулес». Доставка цього вантажу відбулась у визначеному районі в інтересах підрозділів Сухопутних військ та Сил спеціальних операцій, які беруть участь у навчанні.

Під надійним прикриттям десантники злагоджено евакуювали вантаж із небезпечної ділянки місцевості та доставили його до кінцевого місця призначення.

Цей елемент відпрацьовувався в рамках цілого комплексу заходів, котрі передбачені сценарієм навчання, та є невід’ємною передумовою подальшого успішного виконання підрозділами поставлених перед ними завдань.

В заключний день командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент — 2017», військовослужбовці повинні будуть остаточно знищити умовного агресора та приступити до стабілізаційних дій у зоні своєї відповідальності.

Об’єднаний прес-центр навчання «Репід Трайдент-2017»Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України www.mil.gov.ua