![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEigCBJTsVedLjziEugaRCzZwrFi6Sa4NvBb6OhDM6Ep01qBR9hZPhjBu_HKFUM3NoNReHYPmOnZDjbVix3scWC_ryOhqJgnMvOxE1WgGAjwz9_RJK23rzzIduUIgYvwbt6F4t6Etg28hSep/s1600/ump-dpsu_580x250.png)
В рамках робочої поїздки по підрозділах в зоні проведення АТО, Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал перевірив організацію служби на ділянці відповідальності Краматорського прикордонного загону.
У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» очільник прикордонного відомства перевірив службу прикордонних нарядів на лінії розмежування, проінспектував місця несення служби персоналу на контрольних постах першого рубежу, а також поспілкувався з подорожуючими громадянами.
З поміж іншого група Адміністрації Держприкордонслужби вивчає можливість розгортання на базі окремого військового відділу «Краматорськ» регіонального управління.
Це дозволило б підвищити ефективність діяльності наших підрозділів в зоні АТО і рівень взаємодії із Збройними Силами України та іншими правоохоронними органами, - зазначив Петро Цигикал.
Таку перспективу Голова Держприкордонслужби обговорив із Головою Донецької військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським.
В оперативно-військовому відділі «Краматорськ» керівник відомства нагородив 11 військовослужбовців прикордонного загону відомчими та державними відзнаками, серед яких 5 медалей «За участь в антитерористичній операції».
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjUwtHjdslDoKT9ayQnS4qJHwl-Io9eYIaiUWHZOw4etSBhpShpSVLwX02bkJCFe3y3_v68l5sq_uT3xvd48X__XTkxOhFTV-Th4Spi9OYZYmujOn8a5bNYpIRwdaf66Ar7eLidZBOGiRLp/s1600/news_20170920_091647_1505888207.jpeg)
На сьогодні в складі Державної прикордонної служби п'ять регіональних управлінь: Західне (з управлінням у Львові), Південне (Одеса), Північне (Житомир), Східне (Харків) та Азово-Чорноморське (Херсон).
Нагадаємо, що Краматорський прикордонний загін розпочав свою діяльність з 30 жовтня 3015 року відповідно до рішення керівництва Адміністрації Державної прикордонної служби України з метою забезпечення більш якісного та ефективного виконання завдань, покладених на органи прикордонної служби.
Краматорський прикз виконує завдання в смузі безпеки вздовж лінії контрольованої території, в межах відповідальності ОТУ «Донецьк» та ОТУ «Маріуполь». Загальна протяжність лінії контрольованої території на ділянці відповідальності Краматорського прикордонного загону складає 150 км.
![ua](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRdR1rBAHnTxXXMwvJkNcNvGDYiAvFt7VMyBi0IywVpCEK7oXKMVI0nOPCHPAQ54Dt2kq3hVJC7KKQWsEjeBf6VjADVRI5EdkQOoZW1hE9thvOYPPDu8AQV7t_fpxhdwBui_wHNx3aSbg4/s1600/2ua.png)
![en](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzj7QrUPNppxz2ky-wAUUew_ZMFJhybhXLWpbUNvoHxoD7ONGneT40J2Xlqr69BlsrMnCajmcqJ_91spsv05baptrJy0tEzFQ5sLG_hqI_fd7zW8eqrf5FM61ewpjJi56qQqmmTaqzpiVP/s1600/2en.png)
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Державної прикордонної служби України dpsu.gov.ua