![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg0ymvYjKN6X3NAE-m0S7ALP2YXp0xpbGGA3JSnCrSu0yCRtWgwoctVkg-Gc0xL7_zIdYMvfO1dKSf1AwtkLPV-D27nornRI51Slqf0WVtje0-SAZj42auO8csUWFKAWR2dvV6AAgdDgSMx/s1600/ump-239_580x250.png)
На 239-му загальновійськовому полігоні поблизу селища Черкаське, на Дніпропетровщині, бойову майстерність протягом року вдосконалюють тисячі військовослужбовців.
Насамперед, це — підрозділи окремих механізованої та повітряно-десантної бригад, а також підрозділи територіальної оборони, резервісти.
Застаріла військова інфраструктура полігонного господарства не повною мірою забезпечує комфортне перебування тут військовослужбовців, тож на початку жовтня сюди зайшла будівельна техніка.
Для реалізації проекту з держбюджету виділили близько 140 мільйонів гривень. Тут збудують п’ять казарм на 480 осіб кожну, казарму для жінок, штаб, спортивно-оздоровчий комплекс та їдальню.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України