![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgS426Q2E7NYUPKcRj45s4UtxmBAJ7RNaykiQXRH2UuD9bOEMWwnDr5AKSjmeTdhE3RKKItHkDy51mNO3hBP2rU7AZlHX-DR020V1OiHZlJiGSHWgtWe6o2g_nRkr4B616VqU2H68ViKp7q/s1600/ump-93_580x250.png)
Сьогодні, 7 жовтня відбулась церемонія відкриття меморіалу загиблим бійцям 93-ї окремої механізованої бригади та 20-го окремого мотопіхотного батальйону.
- В цілому весь проект Меморіалу- це довгостроковий проект. Ідея виникла в кінці 2014 року, але на той момент бригада приймала участь у бойових діях і не було можливості зайнятись цим питанням. Конкретно будівництво почалось нещодавно, перші кошти дали військовослужбовці нашої бригади, кинули клич. Потім підключились волонтери, церква, звичайні люди, був випадок, коли дівчинка з Новомосковська передала двадцять гривень зі словами, щоб ці кошти пішли на пам'ятник і імена героїв було увіковічнено, - повідомив прес-офіцер Олександр Галкін.
На церемонії відкриття були присутні всі представники обласних органів влади, військові, волонтери, родини загиблих, родичі військових, ветерани, наприклад, підполковник запасу з позивним "Тополь", який обороняв Донецький аеропорт, спеціальні гості - військові з Великої Британії, які приїхали за обміном. Вони теж поклали квіти.
Використані джерела:
Армія FM