![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEia51A8QRAFDCUOHEpsEODjqS6paoNqSoYlTYQtgyCcz41jffqMPfXYrtB9ilN_r0U9vPhnGjr3BCbadTNEekuYPdWlN7h1iN04GVAnxtZwXE3VgDljaPDeasY7qDutv0V3hSFGbo9FZd8F/s1600/ump-canada_580x250.png)
Мовний бар’єр та різниця в спорядженні ускладнює канадським інструкторам навчання українських військових, але робить процес більш творчим.
Про це в інтерв'ю виданню Міністерства оборони Канади The Maple Leaf розповів майор Пет Ньюман, який курує один із навчальних курсів в рамках канадської військової тренувальної місії в Україні UNIFIER.
«Це складне завдання, оскільки поєднання таких факторів, як мовні бар’єри, різні тактичні підходи та відмінності у спорядження – примушує канадських інструкторів придумувати творчі шляхи донесення своїх ідей», - сказав Ньюман.
При цьому він наголосив на необхідності підтримувати хороші стосунки із курсантами: «Саме наші взаємовідносини, вибудувані із підрозділом, що наступним проходитиме тренування, стане ключовим для подолання складнощів протягом місяців роботи».
У Міноборони Канади додали, що також прагнуть перейняти знання і досвід українських воїнів, який вони здобувають у операціях.
Нагадаємо, на початку березня уряд Канади оголосив про своє рішення на два роки, до 31 березня 2019 року, продовжити військову тренувальну місію UNIFIER в Україні. У рамках цієї операції близько 200 канадських військових інструкторів із позаминулого року проводять заняття з українськими військовослужбовцями.
Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram
![ua](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRdR1rBAHnTxXXMwvJkNcNvGDYiAvFt7VMyBi0IywVpCEK7oXKMVI0nOPCHPAQ54Dt2kq3hVJC7KKQWsEjeBf6VjADVRI5EdkQOoZW1hE9thvOYPPDu8AQV7t_fpxhdwBui_wHNx3aSbg4/s1600/2ua.png)
![en](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzj7QrUPNppxz2ky-wAUUew_ZMFJhybhXLWpbUNvoHxoD7ONGneT40J2Xlqr69BlsrMnCajmcqJ_91spsv05baptrJy0tEzFQ5sLG_hqI_fd7zW8eqrf5FM61ewpjJi56qQqmmTaqzpiVP/s1600/2en.png)
Використані джерела:
Укрінформ