Відбулись успішні військові випробування боєприпасів українського виробництва (відео)

Ukrainian Military Pages

Відбулись успішні військові випробування боєприпасів, вироблених на українських підприємствах. Про це повідомив Секретар РНБО України Олександр Турчинов після завершення випробувань на військовому полігоні у Дівичках

За його словами, Рада національної безпеки і оборони України поставила завдання перед українським оборонним комплексом налагодити виробництво боєприпасів. «Це дуже важлива тема для зміцнення обороноздатності країни, її актуальність значно зросла після того, як було знищено два наших потужних арсенали», - сказав він.

Секретар РНБО України повідомив про успішні військові випробування боєприпасів українського виробництва.

«І що дуже важливо, - це найдефіцитніша група боєприпасів, а саме: 152-мм снаряди, гранати (ВОГ) для АГС і 60-мм міни для нових українських мінометів, які вже поставлені на озброєння Збройних Сил України», - сказав він, додавши, що під час стрільб усі боєприпаси підтвердили задані бойові характеристики.

Олександр Турчинов зазначив, що після проведення державних випробувань та прийняття на озброєння цих боєприпасів, найближчим часом розпочнеться їх серійне виробництво.

Секретар РНБО наголосив, що після початку серійного виробництва «у наших військових на фронті вже не буде проблем ані з гранатами для АГС, ані з боєприпасами крупного калібру, ані з мінами для мінометів»


Читати також: Україна закупила лінії для виробництва 100-155 мм снарядів та починає будівництво патронних заводів

Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram

ua en
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Ради національної безпеки і оборони України

довідник озброєння і військової техніки