Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 19 листопада 2017 р.

На Одещині Голова Держприкордонслужби відкрив новий відділ прикордонної служби

19.11.17
Ukrainian Military Pages

Вчора, 18 листопада, на українсько-молдовському кордоні у селі Малоярославець Тарутинського району Одеської області було відкрито новий відділ прикордонної служби.

Новий відділ «Малоярославець» Білгород-Дністровського загону, персонал якого віднині захищатиме південні рубежі України, відкрито з метою ущільнення охорони державного кордону. Відділ відповідає сучасним вимогам, а його інфраструктура та технічне забезпечення дозволяє якісно виконувати завдання з охорони державного кордону. Всього у підрозділі будуть проходити службу близько 80 прикордонників.

Персонал підрозділу охоронятиме сухопутну ділянку державного кордону України з Республікою Молдова протяжністю близько 26 км. На цій ділянці також знаходиться міжнародний автомобільний пункт пропуску «Малоярославець».

Ukrainian Military Pages

«Це – ще один крок на шляху до вдосконалення та посилення системи охорони державного кордону. Тільки на ділянці Білгород-Дністровського загону триває розбудова і реконструкція ще 6 таких лінійних підрозділів.

У зоні відповідальності відділу «Малоярославець» десятки кілометрів кордону із Молдовою та автомобільний пункт пропуску. Відтепер персонал відділу виконуватиме свої обов’язки у більш комфортних умовах, а тому сподіваюся, що і з вищим ступенем самовіддачі.

Сьогодні в оновленому відділі облаштовано сучасний центр управління службою, учбові класи, місця для відпочинку персоналу та організації служби. Підрозділ укомплектований необхідною автомобільною та спеціальною технікою для якісної організації служби. Велику роль у розбудові даного підрозділу відіграла допомога місцевих органів виконавчої влади – яскравий приклад патріотизму та державницької позиції.

В перспективі оновлені підрозділи відкриються і на інших ділянках українсько-молдовського кордону. Шлях на побудову сучасного прикордонного відомства, яке б максимально ефективно виконувало свої обов’язки та відповідало суспільним запитам – незворотній», - сказав на церемонії відкриття Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram


Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Державної прикордонної служби України dpsu.gov.ua