ДП «Спецтехноекспорт» отримав контракт на постачання до Європи комплектуючих для T-72

24.11.17
Ukrainian Military Pages

Спецекспортер ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», отримав контракт від державної європейської компанії на постачання комплектуючих до танків T-72 протягом 2017-2019 років.

Контракт підписано за результатами участі «СпецТехноЕкспорту» у публічному тендері за правилами GPA (Government Procurement Agreement), що відбувся за підтримки Проектного офісу GPAinUA в рамках пілотного проекту. Умови та вартість контракту не розголошуються.

Тендер проводився відповідно до європейської директиви Defence Directive 2009/81/EC. Умови участі у тендері були аналогічними до тих, що вимагаються від учасників публічних тендерів в українській системі Prozorro. Після приєднання України до угоди GPA, «СпецТехноЕкспорт» став першою українською компанією, що виграла європейський тендер за правилами GPA.

Україна та Євросоюз є сторонами Угоди про державні закупівлі (GPA) Всесвітньої організації торгівлі (WTO). Угода забезпечує взаємне відкриття доступу на ринки державних закупівель, визначає умови участі, гарантує рівноправні та недискримінаційні принципи щодо іноземних учасників.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт»

довідник озброєння і військової техніки