Україна отримала унікальну технологічну лінію з виробництва ракетних корпусів

Ukrainian Military Pages

«Виробництво широкого спектру боєприпасів - завдання, яке Рада національної безпеки і оборони України поставила перед вітчизняним оборонпромом» - сказав Секретар РНБОУ Олександр Турчинов під час відвідання ДАХК «Артем».

Секретар РНБО України оглянув нову технологічну лінію з виробництва корпусів ракет, монтаж якої було завершено інженерами ДАХК «Артем» спільно з іноземними партнерами. За його словами, найближчим часом на цій унікальній технологічній лінії розпочнеться серійне виробництво корпусів ракет, які «надійно захистять нашу країну».

«Унікальність обладнання полягає у тому, що з надміцних сплавів виготовляються корпуси ракет, що повинні витримувати величезний тиск та термонавантаження. Тому навіть незначні мікроскопічні дефекти для цих виробів неприпустимі», - наголосив О. Турчинов. «Ми не копіюємо чиїсь технології, а забезпечуємо нову якість нашої зброї та її перевагу над російськими аналогами», - додав він.

Відповідаючи на запитання журналістів, Секретар РНБО України наголосив, що завдяки роботі українського оборонпрому буде повністю ліквідовано дефіцит боєприпасів та ракет, які необхідні нашим Збройним Силам.

Також Олександр Турчинов розповів про початок виробництва ДАХК «Артем» корпусів для 152-мм снарядів за рахунок модернізації та оновлення потужного пресового обладнання, а також про плани «Укроборонпрому» щодо створення нових сучасних технологічних ліній, які забезпечать виробництво боєприпасів широкого спектру.


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram

ua en
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Ради національної безпеки і оборони України

довідник озброєння і військової техніки