Oriole Capital Group інвестує 150 млн доларів США в Харківський авіаційний завод

Ukrainian Military Pages

ДК «Укроборонпром», ДП «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство» та американська Oriole Capital Group досягли домовленості щодо залучення потужних інвестицій на харківське підприємство.

У відповідності до домовленості «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство», що входить до складу «Укроборонпром», отримає замовлення на серійне виготовлення літаків у розмірі 150 мільйонів доларів США. Такі домовленості були досягнуті під час провідної міжнародної виставки Dubai Airshow 2017, яка зараз проходить у Об’єднаних Арабських Еміратах.

В першу чергу мова йде про серійне виробництво на потужностях Харківського державного авіаційного виробничого підприємства українських Ан-74 у різних модифікаціях. У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції у виробництво, модернізацію та збут цих літаків.

Ключовим елементом цього стратегічного партнерства є модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3000 фахівців харківського підприємства, а також програма з модернізації літаків і авіоніки, яка допоможе підвищити унікальні експлуатаційні можливості літака Ан-74.

Окрім того, ХДАВП буде отримувати замовлення на виготовлення запасних частин для літальних апаратів, проведення технічного обслуговування та навчання пілотів.

Ukrainian Military Pages

«Ця домовленість з залучення інвестицій з США є надважливою подією для України. Вперше на авіабудівне підприємство нашої країни заходить потужний інвестор міжнародного рівня, який планує вкладати кошти протягом багатьох років. Це є доказом того, що підприємства «Укроборонпрому» є надійними партнерами світового рівня, які гарантують якісне та своєчасне виконання замовлень. Фактично, це чіткий сигнал, «зелене світло», для інших інвесторів, які зараз обмірковують можливості інвестицій у українську високотехнологічну промисловість. Інвестиційна та операційна підтримка Oriole значно підвищить комерційні виробничі можливості країни в регіоні та за її межами і являє собою стратегічну можливість продемонструвати об’єднані можливості партнерства України та США», – прокоментував досягнуті домовленості Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов.

Як повідомляє «Укроборонпром», Oriole Capital Group - це проектна компанія (SPV), яка була створена саме для реалізації цього конкретного проекту і її задачею є акумуляція ресурсів від різного типу інвесторів, фондів та загальний менеджмент проекту.


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram

ua en
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДК «Укроборонпром»