Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 10 листопада 2017 р.

Фахівці Заводу ім. Малишева приступили до капітального ремонту пакистанських Т-80УД

10.11.17
Ukrainian Military Pages

Фахівці заводу імені Малишева приступили до капітального ремонту бойових машин Т-80УД, поставлених близько двох десятиліть тому в республіку Пакистан.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

– У 1997-1999 роках наш завод поставив до Пакистану 320 бойових машин Т-80УД. На початку 2000-х років ми створили на заводі в Пакистані базу капітального ремонту: побудували споруди, поставили значний обсяг спеціального обладнання, стендове господарство, інструменти, технологію ремонту Т-80УД, - розповідає заступник директора комерційного ДП «Завод імені В.О. Малишева» Максим Коновалов. - Гарантійний період поставлених бойових машин закінчився і необхідно провести їх ремонт.

Ремонт проводитимуть фахівці з Пакистану: вони планують самостійно ремонтувати танки, які у нас закупили. Наші ж фахівці виступають в ролі консультантів та координаторів цього проекту. У проекті братиме участь збірна команда фахівців всіх українських підприємств, продукція яких була поставлена в рамках контракту з Пакистаном.

Укладення договору з Пакистаном підходить до завершення, перший етап проекту вже стартував. Місяць тому працівники заводу повернулися з відбору перших п'яти машин, які пройдуть ремонт.

Контракт щодо надання послуг з проведення пілотного капітального ремонту п'яти танків Т-80УД в інтересах пакистанської армії був підписаний на виставці озброєння IDEX-2017.

– У наступному році вузли розберуть, повністю продефектуют, перевірять на працездатність, складуть відомості дефектних запасних частин, які не підлягають відновленню. Пакистан закупить у нас необхідні запчастини, а паралельно відбуватиметься відновлення працездатних вузлів, їх складання та встановлення на машини. Ймовірно в 2019 році перші танки вийдуть на стадію ремонту, - каже Максим Вікторович. - Після обкатки танки надійдуть у війська.

Завод Малишева планує координувати капітальний ремонт всього парку поставлених в Пакистан бойових машин.

– Ремонтні роботи 320 машин триватимуть найближчі кілька років. Цей проект дасть підприємству можливість поставляти запасні частини вузлів, які не підлягають відновленню, плюс дуже важлива і постійна присутність нашого підприємства на ринку. Я думаю, що після цього проекту наші партнери з Пакистану можуть перейти на тій же ремонтній базі до капітального ремонту танків «Аль Халід», які оснащені нашою силовою установкою, - підкреслив Максим Коновалов.


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram


Використані джерела:
Веб-сайт ДП «Завод імені В.О. Малишева»

довідник озброєння і військової техніки