Михайло Забродський: Час змін настав - ВДВ ЗСУ змінять назву, форму та свято

Ukrainian Military Pages

Командувач ВДВ ЗСУ Герой України генерал-лейтенант Михайло Забродський коментує зміну назви Високомобільних десантних військ на Десантно-штурмові війська, новий колір берету та професійне свято роду військ.

Блакитний берет, перш за все очікує безсмертя, шана, добра згадка і пам’ять про всіх, хто його носить, носив, і, можливо, буде носити в майбутньому як відзнаку, як символ бойової молодості, бойового минулого і славетних подвигів воїнів-десантників будь-яких поколінь.

Ніхто у жодному разі не відхрещується від блакитного берету – це наша історія, це наша пам’ять, це наші загиблі хлопці, які були одягнені в цю форму.

У будь-якому процесі настає час змін. Такий же час змін прийшов у Десантно-штурмові війська. Після обговорення і запропонованих варіантів стосовно нового кольору берету, ми зупинилися на формі одягу, яка притаманна воїнам-десантникам більшості країн світу, яка є традиційною для підрозділів цього профілю.

Читати також: Особливості нового однострою Високомобільних десантних військ Збройних Сил України

Назва десантно-штурмові війська точніше відображає суть і принцип бойового застосування підрозділів, які є складовою Високомобільних десантних військ.

Традиція обирати професійні свята, серед іншого військово-професійні, до дня відповідного святого-покровителя не є новою. Зокрема Святий Архістратиг Михаїл як відомо в усьому світі є покровителем парашутистів та воїнів-десантників зокрема.

Читати також: Замість ВДВ будуть Десантно-штурмові війська


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram