«Мотор Січ» передало Національній гвардії України модернізований вертоліт Ми-2МСБ

Ukrainian Military Pages

Сьогодні, 20 грудня, Національна гвардія України отримала відремонтований і модернізований на підприємстві «Мотор Січ» вертоліт.

На передачу техніки прибули командувач Національної гвардії генерал-полковник Юрій Аллеров і президент ПАТ «Мотор Січ» В'ячеслав Богуслаєв. Вони зустрілися з журналістами у льотно-випробувальному комплексі і провели перший випробувальний політ. Усі присутні мали можливість оглянути відремонтований Ми-2МСБ із запорізьким двигуном АІ-450.

«Національна гвардія – це елітні підрозділи, які виконують найважливіші завдання. Сьогодні – велика подія. У цьому вертольоті старі тільки колеса, інше - все нове. Гарантія на нього – 8 років, – розповів журналістам В'ячеслав Богуслаєв, – Наш продукт в три рази дешевший закордонних вертольотів: і за ціною, і за витратами на запчастини і обслуговування.»

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages

Ми-2МСБ – модернізація добре зарекомендованого вертольота Ми-2 з установкою двигунів АІ-450В. Переваги оновленої техніки – зниження витрати палива і підвищення дальності польоту на 30%, збільшення корисного навантаження на 20%, збільшення максимального стелі польоту на 15%, дворазове збільшення міжремонтного ресурсу двигунів.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Національної гвардії України ngu.gov.ua