Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 18 грудня 2017 р.

Балістичні шоломи «TOR» компанії UaRms відтепер відповідають 2-му класу захисту

18.12.17
Ukrainian Military Pages

Компанія UaRms, виробничий підрозділ Українського агентства перспективних науково-технічних розробок UA.RPA, повідомила про збільшення рівня захисту балістичних шоломів власного виробництва.

Відтепер шоломи «ТОR» відповідають 2-му класу захисту, тримаючи кулю 7,62-мм пістолету ТТ з відстані 5 м на швидкості 436 м/с. Відповідні результат підтверджено Протоколом випробувань № 20.229 від 01.12.2017 р., які проведено в лабораторії сертифікації Державного науково-дослідного інституту МВС України.

Ukrainian Military Pages

Вартість нового шолома еквівалентна 690 доларам США. Також у 2-му класі захисту планується виробництво шоломів балістичних «ТОR-D» (десантний).

Нагадуємо, що нещодавно на Ukrainian Military Pages також анонсувався початок виробництва компанією UaRms кулезахисних шоломів для членів екіпажів бойових машин «TOR-BT», який був представлений на міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2017» у Києві.

Читати також: Лінзи для тактичної маски «Тревікс» успішно випробувані в балістичній лабораторії Німеччини


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram


довідник озброєння і військової техніки