Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 17 січня 2018 р.

Державну спеціальну службу транспорту переводять на бригадно - батальйонну структуру

17.01.18
Ukrainian Military Pages

14 січня набрав чинності закон України, щодо перепідпорядкування Державної спеціальної служби транспорту України (ДССТУ) Міністерству оборони України.

Відтепер, Держспецтрансслужба - це спеціалізоване військове формування, що входить до системи Міністерства оборони України, призначене для забезпечення стійкого функціонування транспорту в мирний час та в особливий період.

Відповідно до змін внесених до Закону України «Про Державну спеціальну службу транспорту», структура військового формування зазнає змін - існуючі об'єднані та окремі загони будуть переформовані у бригади, полки та окремі батальйони.

Нагадаємо, що ДССТУ була створена у 2004 році на базі Залізничних військ ЗС України та підпорядкована Міністерству транспорту та зв'язку. Також піднімалося питання відмови від військової служби в ДССТ, та переатестації особового складу на спеціальні звання, але це так і не було реалізовано. В 2014 році в структурі Міністерства інфраструктури було утворено Державну службу України з безпеки на транспорті, якій було підпорядковано Державну спеціальну службу транспорту.


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram