«АвтоКрАЗ» відновить КрАЗ-Кугуари місії ОБСЄ та передасть їх Збройним Силам України

Ukrainian Military Pages

Кременчуцький автозавод приступив до виконання комплексу відновлювальних робіт партії броньованих автомобілів КрАЗ-Кугуар. Ця бронетехніка належала представникам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з кінця 2015 року.

Тоді автозавод виконав демілітаризацію та переобладнання цих КрАЗ-Кугуарів і направив їх спостерігачам у східні території виконувати завдання ОБСЄ.

Зараз же автомобілі з пробігом від 9 до 12 тис. км. проходять діагностику та капремонт, дообладнуються в техніку подвійного призначення. Медобладнання залишається, при цьому додатково до комплекту автомобіля входитиме турель, яку, за необхідністю, можна встановити протягом 15 хвилин.

Після закінчення всіх відновлювальних робіт машини будуть пофарбовані в звичайний зелений колір. До кінця місяця планується передати відновлену і доопрацьовану малу бронетехніку Збройним Силам України.

КрАЗ-Кугуар - легкі бронеавтомобілі, які одні з перших надійшли до нацгвардійців і прикордонників у 2014 році. Це були перші, найбільш важкі дні війни на сході України. На даній модифікації КрАЗ-Кугуар встановлено бензиновий двигун V6, потужністю 218 к.с., механічна п’ятискоростна коробка передач, два паливних баки зі сталевим захистом, об'ємом 90 л кожен. Машини розвивають максимальну швидкість 105 км/год. Їх конструкція якнайкраще адаптована під місцеві умови експлуатації. Усі несучі вузли максимально укріплені, зокрема, задня підвіска - посилена ресорна, передня - посилена пружинна.

Відновлена і допрацьована «КрАЗом» мала бронетехніка повернеться до військових, щоб продовжити службу вже в лавах ЗС України.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages

Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram


Використані джерела:
www.autokraz.com.ua

довідник озброєння і військової техніки