![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiPmOvRtBU_7BmYwA4XuZx7hqqYHuBO9c7umjnDJRFMQS1TpFPge4K3dsmjCd-Ot3wKAZEFYt2cO-cN3sIBJCLe5MaKVg1LcSzwjJTa2SEC9LPR0jmCj_pkXbijUh-tPBbpNFR4YTEJmLy5/s1600/ump-U401-seabreeze17_580x250.png)
У Військово-Морських Силах ЗС України тривають заходи щодо приведення системи управління відповідно до стандартів НАТО.
Особовий склад підрозділів, які функціонуватимуть у складі національного флоту, згідно нової організаційної структури вже розпочали курсову підготовку. На даний час курс проводиться з оперативних, адміністративних питань та питань всебічного забезпечення і підготовки військ.
— Приведення системи управління українських ВМС відповідно до стандартів НАТО, розподіл функцій і завдань між вертикалями управління, а в подальшому переформування усіх структурних підрозділів — важливе і актуальне завдання сьогодення, — розповів командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. — І одним із наших перших кроків є створення командування морської піхоти та морського командування, — додав він.
На думку керівника виду Збройних Сил України труднощі даних процесів полягають в обмеженому часовому ресурсі.
— Ми повинні сформувати орган управління, який найближчим часом здійснюватиме керівництво визначеним складом військ та в подальшому виконуватиме завдання на загрозливих для держави напрямках, — підкреслив командувач ВМС.
Нагадаємо, що командування флоту також планує створити ще одну бригаду морської піхоти.
Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України