Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 23 січня 2018 р.

У ВМС створюють командування морської піхоти та морське командування за принципами НАТО

23.01.18
Ukrainian Military Pages

У Військово-Морських Силах ЗС України тривають заходи щодо приведення системи управління відповідно до стандартів НАТО.

Особовий склад підрозділів, які функціонуватимуть у складі національного флоту, згідно нової організаційної структури вже розпочали курсову підготовку. На даний час курс проводиться з оперативних, адміністративних питань та питань всебічного забезпечення і підготовки військ.

— Приведення системи управління українських ВМС відповідно до стандартів НАТО, розподіл функцій і завдань між вертикалями управління, а в подальшому переформування усіх структурних підрозділів — важливе і актуальне завдання сьогодення, — розповів командувач Військово-Морських Сил ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко. — І одним із наших перших кроків є створення командування морської піхоти та морського командування, — додав він.

На думку керівника виду Збройних Сил України труднощі даних процесів полягають в обмеженому часовому ресурсі.

— Ми повинні сформувати орган управління, який найближчим часом здійснюватиме керівництво визначеним складом військ та в подальшому виконуватиме завдання на загрозливих для держави напрямках, — підкреслив командувач ВМС.

Нагадаємо, що командування флоту також планує створити ще одну бригаду морської піхоти.


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram


Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України