Калинівський військовий арсенал отримав три сучасних пожежних автомобілі

Калинівський військовий арсенал отримав три сучасних пожежних автомобілі

Військовий арсенал, що поблизу Калинівки на Вінниччині, отримав три нових пожежних автомобілі на базі МАЗ з 5,5 тонними цистернами. Сучасна техніка для боротьби з вогнем прийшла на зміну застарілим ЗіЛам.

— Ми очікуємо, що незабаром отримаємо й декілька одиниць пожежних танків на базі Т-72 із цистерною в 20 тон води розробки львівського бронетанкового заводу. Крім пожежної техніки, військова частина отримала 5 нових автомобілів МАЗ для перевезення особового складу, а також 3 автомобілі КамАЗ для транспортування боєприпасів, — розповів заступник командира частини — головний інженер підполковник Микола Гресєв.

Як зазначили у командування військової частини, зараз триває робота щодо повної заміни огорожі периметру. На всій його ділянці вже встановлено засоби відеоспостереження. Невдовзі тут буде змонтовано складну багаторівневу систему технічних засобів охорони.

Із закінченням холодів, розпочнеться реконструкція пожежного депо, а після повного розмінування складської території, — будівництво дороги з твердим покриттям та обладнання самих сховищ. Після завершення робіт усі засоби ураження будуть знаходитись лише в закритих приміщеннях заглибленого типу і на піддонах.