Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 27 березня 2018 р.

Міністр оборони визначив розміри премій згідно нового порядку грошового забезпечення

27.03.18
Ukrainian Military Pages

З 1 березня 2018 року набула чинності постанова КМУ від 30 серпня 2017 року № 704, що передбачає новий порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовців — значне збільшення окладів і зменшення кількості та розмірів надбавок та премій.

На виконання цієї постанови Міністерством оборони вже були видані ряд наказів та розпоряджень, зокрема наказ від 01.03.2018 № 90, яким встановлені тарифні розряди за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України.

Також виникла необхідність коригування в сторону зменшення розмірів додаткових видів грошового забезпечення, в першу чергу премій, які раніше були визначені на рівні 2017 року — 350-700%, а в лютому підвищені ще на 30-43%.

З цією метою, 26 березня, до військових частин Збройних Сил України доведена телеграма Міністерства оборони щодо визначення розмірів складових та порядку нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям за березень 2018 року (буде виплачуватись у квітні).

Зокрема дана вказівка встановити щомісячні премії за березень, у таких розмірах, щоб нараховане грошове забезпечення за цей місяць збільшилось до 5% в порівнянні з нарахованим грошовим забезпеченням за лютий 2018 року.

Наразі не відомо чи надалі розмір премій буде переглядатись чи залишиться до кінця року.

Нагадаємо, що відповідно підпункту 2 пункту 5 Постанови №704, преміювання військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби) відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби здійснюється у межах фонду преміювання, утвореного в розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду грошового забезпечення.