У 3-му полку спецпризначення розробили проект модульних ставниць для зброї (відео)

У 3-му полку спецпризначення розробили проект модульних ставниць для зброї (відео) Фото носить демонстраційний характер

У 3-му окрему полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗС України розробили та втілили у життя проект модульних ставниць для зберігання зброї, які були виробленні на вітчизняному підприємстві.

Про це повідомляє неофіційна сторінка частини у Facebook.

Як зазначається, під час розроблення було враховано всі вимоги керівних документів щодо зберігання зброї в Збройних Сил України. Дані ставниці відповідають сучасним світовим стандартам.

Нові піраміди розраховані на одночасне зберігання зброї всієї групи, максимальне захисту зброї від несанкціонованого заволодіння, а також дають можливість зберігати стрілецьку зброю калібром до 12,7-мм, або 50 калібру зразка НАТО.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages

Згідно з чинним законодавством України, особиста зброя (пістолети) зберігаються окремо від інших видів зброї. В даному відеосюжеті продемонстрована додаткова функція - можливості модульних пірамід зберігати зброю в одному модулі. Розробники сподіваються, що в майбутньому ми відійдемо від «радянського» минулого і особиста зброя буде зберігатися в такому форматі.

Допоміжна лінія захисту, а саме сталевий трос є додаткової опцією і може використовуватися за рішенням командира груп.

В той же час, як можна зрозуміти з коментарів до відео, ця конструкція ставниць не є фінальною версією. Зокрема, конструкцію утримувачів пістолетів, а наразі це металевий штир вкритий силіконом, на якій пістолет "надягається" стволом, буде змінено на наведену нижче:

Ukrainian Military Pages