ТОП-100 компаній оборонної промисловості світу 2020 року

Щорічний рейтинг 100 найприбутковіших світових компаній оборонної промисловості (Топ-100) за 2020 рік по версії американського видання De...

середа, 11 квітня 2018 р.

Які потужності має сьогодні медична служба ЗСУ?

11.04.18
медична служба ЗСУ

Про потужності медичної служби ЗС України розповів начальник Головного військово-медичного управління полковник медичної служби Ігор Хоменко під час брифінгу 6 квітня у прес-центрі Міністерстві оборони України.

За його словами, на сьогоднішній день в зоні бойових дій перебуває 4 мобільних госпіталі та розміщено 10 передових хірургічних груп. Завдяки цьому нам вдалося досягнути того, що 80% поранених протягом однієї години, так званої «золотої години», отримують належну допомогу. Це дозволило зменшити смертність на етапах евакуації поранених до 1.35%.

Також ми досягли того, що до строю повертаються до 93% поранених та хворих військовослужбовців. Протягом «золотої години» до передових хірургічних груп поступають поранені в серце, протягом 6-8 годин вони транспортуються до закладів Національної Академії медичних наук міста Харків, а протягом 12 годин вони можуть поступити до закладів Національної академії медичних наук та Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова у м. Київ. Поранені в очі протягом 4-6 годин зразу з мобільних госпіталів доставляються для спеціалізованого лікування в місто Дніпро.

Відбулися суттєві зміни у нарощуванні парку медичної техніки. Зараз у розпорядженні військових медиків, на відміну від 2014 року, 35 медичних МТЛБ, 13 APC Saxon, БТР-4 та закуплено 100 санітарних автомобілів Богдан-2251, які також працюють зоні АТО.

Читати також:Реформа військової медицини: управлінська ланка, підготовка кадрів, медичне постачання
військові медики

На порядку денному нарощування кількості пересувних рентгеноскопічних установок та комп’ютерних комплексів на колісній базі.

Нагадаємо, що в 2014-2015 роках було розконсервовано та підготовлено до використання за призначенням 408 одиниць медичної і санітарної техніки, видано за нарядами 423 одиниці.


Читати також: [2015]: Які потужності має сьогодні медична служба ЗСУ


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram


довідник озброєння і військової техніки