Призов: у Черкасах військкомат проводить «рейди» з розшуку ухилянтів, а у Києві попереджають

26.04.18
Ukrainian Military Pages

У Черкасах співробітники місцевого військового комісаріату разом з поліцією перевіряють місця проживання та роботи призовників, які після початку призовної компанії не з'явилися на призовні комісії.

У соціальних мережах, повідомляють, що в тому числі військовими проводяться «масові рейди» по гуртожитках, де вони намагаються виявити призовників які не мають відстрочок та не з'явилися після оголошення призову до військкомату.

Виконуючий обов'язки комісара підполковник Тимошенко телефоном прокоментував, що оповіщення проводиться згідно вимог чинного законодавства та порекомендував за роз'ясненнями звертатися до відділу по зв'язкам з громадськістю Черкаського облвійськкомату.

Також у Facebook демонструють фото листів-попереджень про відповідальність, які розсилаються військкоматами Києва, зокрема Оболонського району столиці.

Ukrainian Military Pages

Нагадаємо, що у квітні — травні 2018 року на строкову військової служби планується призвати 15 190 осіб. Із них до Збройних Сил України — 8 990 осіб, Державної спеціальної служби транспорту — 1000 осіб, Державної прикордонної служби — 1200 осіб, Національної гвардії України — 4000 осіб.


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram
та соціальних мережах Twitter, Facebook, Google+