![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjJi5HnBL7WYlA0EazwxaR_CMfnHpRhXIwOu9tevo5m_4pd49Giq59qfK4y7mmn9q1pDZVCLbzBG6iJZcujLVkUtBF4D7HD0w-jfT-H_sEm_ps-1Sceu_SrZJjCP3oFLAUFPejeKaYTQneK/s1600/ump-tren-desna_578x250.png)
У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України «Десна» вдосконалюють навчально-матеріальну базу для підвищення рівня навчання курсантів. При цьому, окрім закупівлі повноцінних тренажерів, використовують й інші можливості.
На сьогодні триває апробація тренажерів для особового складу, які частково сконструйовані з майна, яке вже не використовується і підлягало списанню. Зокрема кабіну вантажівки КамАЗ в автомобільному батальйоні поєднали з новітнім програмним забезпеченням і отримали чи не повноцінний тренажер для водіїв, тим самим зекономивши чимало бюджетних коштів, адже собівартість такого тренажеру вдвічі менша, ніж придбання подібного на ринку.
Використані джерела:
Прес-служба 169-го навчального центру