![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhSwy5O9dAdHqq4V4Qc9TgFZz6Vbpf6jI945XqCJL5igHNge6ydoR-5VGqPF-gAfxVEx7x5UvOdlo8fOvddLfXbwI4qc7rsaJhNI544SrVPj3glb0UlL6BMJEck4n9tT1qZuFCpP0S1oQN7/s1600/128_578x250.png)
З 1 червня 2018 року 128-а окрема гірсько-піхотна Закарпатська бригада стала гірсько-штурмовою, а також отримала нову емблему.
Про це повідомляє сторінка частини у Facebook.
Від сьогодні Закарпатський Легіон стає гірсько-штурмовою бригадою. Крім того, змінюється і наша емблема. Тепер на ній стилізований знак гірських піхотинців – квітка едельвейсу з перехрещеними бартками та буква «Т» (скорочено від transkarphatian - «Закарпатська»). Але незмінними залишаться наші звитяга та вірність, сміливість та мужність!
Відтепер у складі Збройних Сил України дві гірсько-штурмові частини.
![ua](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRdR1rBAHnTxXXMwvJkNcNvGDYiAvFt7VMyBi0IywVpCEK7oXKMVI0nOPCHPAQ54Dt2kq3hVJC7KKQWsEjeBf6VjADVRI5EdkQOoZW1hE9thvOYPPDu8AQV7t_fpxhdwBui_wHNx3aSbg4/s1600/2ua.png)
![en](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzj7QrUPNppxz2ky-wAUUew_ZMFJhybhXLWpbUNvoHxoD7ONGneT40J2Xlqr69BlsrMnCajmcqJ_91spsv05baptrJy0tEzFQ5sLG_hqI_fd7zW8eqrf5FM61ewpjJi56qQqmmTaqzpiVP/s1600/2en.png)