Миколаївський суднобудівний завод відновлює свою роботу

Миколаївський суднобудівний завод відновлює свою роботу

ДП «Миколаївський суднобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», проводить погашення заборгованості перед робітниками та виходить на режим стабільної роботи завдяки замовленням від Військово-Морських Сил та приватних замовників.

Завдяки виділенню коштів з боку «Укроборонпрому», наразі вже виплачено 1,9 млн грн. Окрім того перераховані усі пов’язані податки і збори, у тому числі ЄСВ на суму понад 1,2 млн. грн. Таким чином загальна сума виплат становить 3,1 млн. грн.

Окрім того, Миколаївській суднобудівний завод, отримав розроблений та затверджений фінансовий план підприємства. А з 1 липня впроваджена нова структура управління та штатний розпис підприємства, які передбачають суттєво зменшення адміністративно-управлінського та допоміжного персоналу без втрати функціональності підприємства.

«Завдяки ефективному комплексному підходу до вирішення накопичених проблем, «Укроборонпром» відновив стабільну роботу Миколаївського суднобудівного заводу. Підприємство отримало головне – стабільну роботу, вчасне виконання якої дозволить стабілізувати виплати заробітної плати та гасити заборгованість. Наразі мова йде про 4,54 млн грн зарплатні за перші півроку роботи та ще 1,9 млн грн. погашеної заборгованості», – заявив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Павло Букін.

Фахівцями заводу у цьому році вже виконані роботи з ремонту малих броньованих артилерійських катерів та інших суден.довідник озброєння і військової техніки