![ВМСУ отримали водолазну техніку та спорядження](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjwnsfMWRYcm1ux6rMOE2EgChA5mhy-kz7rbgH6ATGQ83sJAldvlMxfv_0420c7AiiwTOp8Nua2HViL1SPW-yaf70ai3PISIEfkUBba7vSXx98tQF-THvko9SKF-jKd6MtyJ7dQgiVlFDM/s1600/vms_578x250.png)
Сьогодні, перебуваючи на борту флагмана Військово-Морських Сил ЗС України, Президент Петро Порошенко вручив сертифікат на водолазну техніку та спорядження.
Глава держави ознайомився з ходом багатонаціональних навчань «Сі Бриз – 2018», зокрема вийшов у відкрите море на фрегаті «Гетьман Сагайдачний» (F130), де відбувались навчання тактичної групи малих броньованих артилерійських катерів, а також відвідав корабель управління 6 флоту США Mount Whitney (LCC20), де ознайомився з роботою багатонаціонального штабу морського командування.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjdeKJIqmzFywE2_Dis5fZSfkjApy4xLP2nwje25bYiwx0PYbsfFLu7QE7gzkJDRPaa7PcZgEwrhlEi1FMx8B-EhV6Yqe1QI_4SuIQjWOavNkwM6qKgdHVrgDXvFO9G_e6MV_zRqQqAPbg/s1600/4.jpeg)
Петро Порошенко побажав всім учасникам навчань успішного виконання поставлених завдань. «Нехай моря і океани і надалі поєднують наші народи – України, країн-членів НАТО, наших партнерів. І особливо 19 країн, які разом з нами беруть участь у навчаннях «Сі Бриз-2018», - підсумував Глава держави.
Нагадаємо, що у цьогорічних навчаннях, які відмітили вже 21 річницю, беруть участь 19 країн - членів НАТО та партнерів: Болгарія, Великобританія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Індія, Італія, Канада, Литва, Молдова, Норвегія, ОАЕ, Польща, Румунія, США, Туреччина, Україна та Швеція.