Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 2 серпня 2018 р.

Резервіст за $100 намагався уникнути призову на збори

02.08.18
Резервіст намагався уникнути призову на навчальні збори за $100

Сьогодні, під час передачі 100 доларів США військовою прокуратурою Полтавського гарнізону затримано громадянина, який намагався уникнути призову на навчальні збори резервістів.

Вказаний громадянин намагався підкупити військового комісара Машівського районного військового комісаріату Полтавської області та був затриманий за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Затримання здійснено працівниками військової прокуратури Полтавського гарнізону спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП та працівниками відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії. Затриманому готується письмова підозра у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages


Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України