![Міномет Мінометники 58-ї бригади найкращі в Збройних Силах](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjtyagAFbDMorJuX8T_pAxAH-ra6m_Sww1tg6_6ERTYcTd3krzMU6vJQWm3gEb8JY3nkOS4GQKRCqqGOFOAHDorNhBrUE9icLhdcK49GiQY_oS0aGcuUrwy3oOU0SFWMzwxowtegBq1qmc/s1600/mortar-58th-brigade.png)
Мінометники 58-ї окремої мотопіхотної бригади стали найкращими на змаганнях серед мінометних батарей військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України.
Змагання проходили з 13 по 17 вересня, в чотирьох номінаціях: тактична, спеціальна, фізична та індивідуальна, на навчальному полігоні неподалік Маріуполя. У фінал вийшли чотири команди, що представили всі оперативні командування Сухопутних військ.
Команду ОК «Північ» представила 1-а мінометна батарея 15-го окремого мотопіхотного батальйону 58 омпбр, її бійці у підсумку показали найкращі результати та набрали майже вдвічі більше балів за суперників.
Використані джерела:
Прес-служба 58-ї окремої мотопіхотної бригади