Навчання Rapid Trident 2018 стартували на Львівщині

українсько-американські навчання Rapid Trident

На базі Міжнародного центра миротворчості та безпеки відбулось відкриття багатонаціонального українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент – 2018» (Rapid Trident – 2018)

До навчання залучено понад 350 одиниць техніки 2200 військовослужовців, які тренуються на одному з найбільших у Європі Яворівському військовому полігоні. Навчання триватимуть 2 тижні (до 15 вересня включно) та складатимуться з двох фаз - командно-штабної та польової. За цей час українські військові та їх колеги з країн – партнерів відпрацюють низку завдань як бойового, так і логістичного та гуманітарного характеру.

Цьогорічний «Репід Трайдент - 2018» є наймасштабнішим спільним сухопутним навчанням підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань України (Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Управління державної охорони) та військових підрозділів іноземних держав.

фото з відкриття навчання Rapid Trident 2018 на Львівщині фото з відкриття навчання Rapid Trident 2018 на Львівщині

У ньому беруть участь військові підрозділи 10 країн-членів НАТО та 4 країн – партнерів НАТО, всього – 14 країн. А саме – Україна, США, Азербайджан, Болгарія, Велика Британія, Грузія, Данія, Канада, Литва, Молдова, Німеччина, Румунія, Польща, Туреччина. Також у цьогорічному «Репід Трайдент» беруть участь військовослужбовці багатонаціональної Литовсько-Польсько-Української бригади імені великого гетьмана Костянтина Острозького.

Важливою особливістю навчання є те, що з українського боку переважну частину учасників складають військовослужбовці однієї із механізованих бригад Сухопутних військ Збройних Сил України, які мають безпосередній і зовсім нещодавній досвід бойових дій у найгарячіших місцях району проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.


За матеріалами Об’єднаного прес-центру Rapid Trident – 2018