![навчальні збори з військовозобов'язаними 4-го окремого стрілецького батальйону територіальної оборони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEihS_uUJyeoWd8nSqcXjms0qNFN6m2_PK8o15wQcEp1FUB6tnx7V9gjLbuVkrNpsOBZI1dNvYVSzelLKLe9jLskJ_m4M2zVDvH8m-jzlN8JwN3WxcwbajmRzMHLO0dxWi0AMCOB9y4_R7Q/s1600/4th_Infantry_Battalion_Teritorial_Defence.png)
У Житомирській області завершилися 10-денні навчальні збори з резервістами та військовозобов'язаними 4-го окремого стрілецького батальйону територіальної оборони.
Близько 460 військовозобо'язаних пройшли вишкіл щодо володіння стрілецькою зброєю, з тактичної, тактико–спеціальної підготовки, інженерної та військово-медичної підготовки, а також зв'язку, мінної безпеки, військової топографії тощо.
Завершальним етапом стали показові заняття з охорони та оборони будівель та відкритих ділянок, зокрема мостів.
Збори проходили на базі 12-го окремого полку оперативного забезпечення оперативного командування «Північ», що дислокується у Новограді-Волинському.