![Регіональне управління та Лисичанський загін ДПСУ отримали Бойові прапори](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgSxO1ubpUlvAJAZBrCvheDucKLH40ecDJnKqfpzXOL1OL8CMZ3ECIBLWhzEz9wyMYzLQDnk30Qb6mZ_eOXcvUi4AYSf5d9_VplhAaqooSWd0z3IPSF980wyA3XCslwFUMEBWia82SWkcE/s1600/dpsu11.png)
Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал вручив Бойові прапори прикордонникам Донецько-Луганського регіонального управління та Лисичанського загону.
Ці підрозділи були створені для нарощення зусиль та оптимізації управління підрозділами в районі проведення антитерористичної операції. До складу регіонального управління увійшли підрозділи ДПСУ, що виконували завдання по стримуванню та відсічі збройної агресії з боку російсько-окупаційних військ, зокрема Лисичанський, Краматорський, Донецький прикордонні загони та Маріупольський загін морської охорони.
Також було відкрито реконструйовану будівлю регіонального управління.
«Від сьогодні Донецько-Луганське регіональне управління здійснюватиме свою службово-бойову діяльність у реконструйованій будівлі управління, де створені всі належні умови та є необхідна інфраструктура», - відмітив Петро Цигикал.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Державної прикордонної служби України