![KORD CHALLENGE-2018 Команда ГУР МОУ перемогла на KORD CHALLENGE 2018](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiMsP_SNv74CL2_2unLa4GXDkQ2C7dkve6CqjyKN0cFBscRXyGLdxgTnj1zcJfsg_K6G3h7Rc2Q7clRsMZbBeCmj0R2WGf_ImAmxsvBz7cqdAx4DBSz6Z9jX36B44k1KjToK8W6lerwr-o/s1600/kord.png)
З 26 по 28 вересня на навчально-тренувальній базі «Центр-А» відбулись ІІ міжнародні змагання «KORD CHALLENGE-2018» серед підрозділів спеціального призначення.
Турнір проводиться за ініціативи Національної поліції України. У змаганнях брали участь 18 команд майже з усіх силових структур України, Федерального бюро розслідувань США та підрозділу спеціальної поліцейської бригади Республіки Молдова.
Головним етапом змагань стало випробування у вигляді спецоперації зі звільнення заручників в умовах максимально наближених до реальних. Крім цього, спецпризначенці демонстрували свої знання та навички у стрільбі з різних видів зброї, тактичній підготовці, медицині.
Переможцем стала команда Головного управління розвідки Міністерства оборони України, друге місце посіла команда Управління «КОРД» Головного управління Національної поліції в Сумській області, третє – команда Управління державної охорони України «Булат».