Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 13 листопада 2018 р.

Україна хоче закупити артсистеми за кордоном

13.11.18
фото САУ PzH 2000. Фото: Dutc Defence Press

Україна планує закупити за кордоном артилерійські системи – перемовини почалися ще з перших днів російської агресії та тривають по цей час, навіть попри розробку власних систем.

Про це повідомив Міністр оборони України Степан Полторак в ефірі «5 каналу».

«З першого дня агресії Росії проти України ми звернулися до всіх наших партнерів з проханням надати нам можливість не те, що отримати як допомогу, а навіть закупити, оснащення, озброєння... Після отримання «Javelin» цей процес став більш продуктивним, і в нас ведуться зараз перемовини... з багатьма країнами на предмет можливого постачання не тільки бойових безпілотних літальних апаратів, а іншого озброєння, оснащення, в тому числі артилерійських систем. Ця робота проводиться коли вона буде завершена, ви отримаєте таку інформацію», – Степан Полторак.

Щодо вітчизняної розробки 155-мм САУ «Богдана», на фоні інформації про закупівлю іноземних артсистем, то міністр зауважив, що «Богдану», яка проходить випробування, треба ще ввести у дію, і вона не закриває всю лінійку артилерії яка потрібна нашим підрозділам.

Також він повідомив, що вітчизняні артсистеми, які розробляються, зокрема й «Вільха», базуватимуться на українському шасі і з великою долею ймовірності це буде «КрАЗ».

На демонстраційному фото САУ PzH 2000. Фото: Dutc Defence Press


довідник озброєння і військової техніки