Понад 27 тисяч осіб підписали контракт з ЗСУ в 2018 році

27 тисяч осіб підписали контракти із ЗСУ в 2018 році

З початку 2018 року на військову службу за контрактом у Збройних Силах України прийнято понад 27 тисяч осіб, у тому числі, 1700 офіцерів.

Про це повідомив заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський.

Також, у рамках призовної кампанії «Осінь-2018» станом на листопад на строкову військову службу до лав ЗС України призвано близько 5 тис. осіб, – повідомив він.

Обласні та районні (міські) призовні комісії продовжують свою роботу з питань призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – грудні 2018 року

Загалом у 2018 році на строкову військову службу до Збройних Сил України буде призвано 18,0 тис. осіб (весна – 9,0 осіб; осінь – 9,0 тис. осіб).

Павловський нагадав, що військовослужбовцями строкової служби комплектуються підрозділи забезпечення для виконання завдань життєдіяльності бойових військових частин та установ в пунктах постійної дислокації, крім тих, які дислокуються у Донецькій та Луганській областях.

Це дозволяє вивільнити військовослужбовців за контрактом для залучення їх в ООС. До виконання бойових завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил та до військових частин, які дислокуються районах проведення ООС, військовослужбовці строкової служби не залучаються


Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України