Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

понеділок, 10 грудня 2018 р.

Перші гелікоптери Airbus для МВС прибудуть 19 грудня

10.12.18
Перші гелікоптери Airbus для МВС прибудуть 19 грудня

Перші два гелікоптери для підрозділів Міністерства внутрішніх справ прибудуть в Україну вже 19 грудня 2018 року, а вся система авіаційної безпеки буде укомплектована до 2021 року.

Про це сьогодні, 10 грудня, повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, якій перебуває з робочим візитом у Німеччині.

«Ми створюємо єдину систему авіації МВС. В рамках контракту з французьким урядом буде закуплено 55 вертольотів Airbus. Перші два вертольоти прибудуть в Україну вже 19 грудня 2018 року, а вся система буде повністю укомплектована до 2021 року. Всі вертольоти збираються у Франції та Німеччині», – сказав Арсен Аваков.

Він зазначив, що зараз по всій країні будуються пункти базування, ангари і вся необхідна інфраструктура, а у Кременчуці готуватимуть пілотів для МВС.

Перші гелікоптери Airbus для МВС прибудуть 19 грудня фото: www.aerobuzz.fr

«До створюваної системи додаються ще вертольоти Мі-8, які у нас є, і у нас буде третій за величиною вертолітний парк у Європі, після німців та французів. Таким чином, ми стаємо в один ряд з європейськими колегами за якістю», – повідомив міністр.

Раніше він повідомляв, що цього року МВС має отримати чотири вертольоти Airbus.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства внутрішніх справ України