![ПКР «Нептун» та ЗРК С-125-2Д1 вражали надводні цілі](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjpE18xAghpXhdcJWaZafoNhDO5Q6yNzKH13ttpAOhfgeBScwz7ifx1pNH8Ea6VM6Pw7xqM5LDPB1F2PBSU60_15pJ0yu2Q2MHWxh5sbLCT4wTQ5b1TPgTcQQUZY6KHpwqC2cbuzW0vRgQ/s1600/neptun.png)
Сьогодні, на полігоні в Одеській області, відбулися стрільби по морських надводних цілях із застосуванням протикорабельної крилатої ракети «Нептун» та зенітних ракет ЗРК С-125-2Д1.
«Завдання, яке було поставлене сьогодні для крилатих ракет, - перевірка на дальність та точність ураження надводних цілей», - повідомив з полігону Олександр Турчинов, додавши, що ціль було знищено на відстані 280 кілометрів.
Для посилення берегової оборони також здійснено перевірку точності та надійності враження плавзасобів противника зенітними ракетними комплексами С-125, що пройшли глибоку модернізацію на українських підприємствах. Модернізований ЗРК С-125-2Д1 «Печора-2Д» здійснив вісім пусків та вразив вісім надводних цілей.
Використані джерела:
turchynov.com