![частини ЗСУ отримають нову символіку](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiHPnZHaHgep_NCtleM5exT8Ew_JkCo9MJ_LWho1qdWQmfSFdlWCBMS1CFg5bsX_kgX3VnxWTLJKL_F_VnTUMJIiOZy12k-hGqEJqL-ELKeUU0fGBGbX4x9JAF3CD3rEf1ozMNU1t0Wjys/s1600/56.png)
Нові нарукавні емблеми для 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади та 27-ї реактивної артилерійської бригади направлені на затвердження.
Про це у тематичній facebook-спільноті «Нове військо» повідомив журналіст Віталій Гайдукевич, який входить до складу експертної групи питань щодо розробки та затвердження нарукавних знаків (емблем) органів військового управління, військових частин та установ ЗСУ.
![частини ЗСУ отримають нову символіку](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhhgyp3YWZr0I3ICaiOvRGfYRjwAc90xFdNPD_42ejMTTMVORZHccIdomHPtR_Xe-HUFHks10kUnuIS5_7LTJy12-ZpDgDfC3kgAIqHZuzyI2u2V2TMLNTrHSg99GA4C3mVKAvFXhD3FeQ/s1600/5627.jpg)
Нагадаємо, що нещодавно Ukrainian Military Pages писали про інший варіант емблеми 27-ї реактивної артилерійської бригади:
Підґрунтям для нарукавного знаку 56-ї окремої мотопіхотної бригади є історичні дописи про зимівник “Домаха” часів Запорізької Січі який виконував завдання передової застави на шляху Потайного водного шляху запорозьких козаків з Дніпра у Чорне море.
В основі нарукавного знаку – “британський” геральдичний щит, що є основним для усіх військових формувань Збройних Сил України. Розміри щита – 70±1мм х 80±1мм.
На жовтому тлі розміщено зірку “Алатирь” синього кольору, що символізує розвиток і прагнення до кращого майбутнього шляхом перемог. Крім того, нарис такої зірки є усталеним елементом традиційної української вишивки.
В основі щита зображено три хвилі синього кольору, гребінці яких обернено праворуч. Три хвилі символізують Азовське море, на березі якого у місті Маріуполь знаходиться пункт постійної дислокації бригади. На зірку накладено схрещені стилізовані козацькі списи білого кольору. Усі елементи знаку окантовані стрічкою чорного кольору товщиною 1 мм ± 0,1 мм.
Нарукавний знак до польового однострою за розмірами є тотожним повнокольоровому знаку. У кольоровій гамі жовтий колір замінено на світлий оливковий, синій – на темний оливковий колір. Колір стилізованих козацьких списів – без змін.
Крім того 6 грудня було затверджено нову емблему частини аеророзвідки:
![частини ЗСУ отримають нову символіку](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgFZHM7Z6ypVkPityAJKCJEo0bJ4KpvkOmfC2uIxGpOWgwOZPtpoZJkG3v9wj4aMlqhge1m8mbvES_vSMuKIeo3m1sopL6YcVVjo2VqoLLqPsmASZbB62K_OTj1tOUAfnUeoimqr_09AiU/s1600/2.jpg)