Ізюмський завод представив оптико-прицільну станцію

07.12.18
Ізюмський завод представив оптико-прицільну станцію

Ізюмський приладобудівний завод представив нову оптико-прицільну станцію ОПСН-И, під час виставки-презентації науково-технічних розробок і технологій установ НАН України.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Ukrainian Military Pages

Оптико-прицільна станція ОПСН-И призначена для візуального телеспостереження, вибору і супроводу цілі навідником, визначення дальності до цілі, формування на програмній відстані лазерного інформаційного поля управління протитанковою ракетою.

Станція є складовою системи управління вогнем бронетехніки та морських систем. Прилад має телевізійний, тепловійзійний та лазерний канали, а також лазерний далекомір.

ДП «Ізюмський приладобудівний завод» – унікальне підприємство, єдине в Україні де виготовляють оптичне скло більше ніж 240 марок, починаючи від базового скла для денних приладів спостереження і закінчуючи спеціальним склом, що використовується, як активне середовище для твердотільних лазерів.

Підприємство розробляє та виготовляє більшість приладів наведення, спостереження та інших, що входять до складу систем керування вогнем для української бронетехніки, ракетного озброєння, вертольотів та деяких типів стрілецького озброєння.

Нагадаємо, що у 2017 році також був представлений інший оптико-електронний модуль ПМ-ЛКТ створений ДП НВК «Фотоприлад», що встановлюється на гелікоптерах, та призначений для забезпечення пошуку, виявлення, розпізнавання цілей, вибору і запуску керованої ракети та формування лазерного поля керування для наведення оператором ракети на ціль.

ПМ-ЛКТ проходив випробування у складі комплексу 524Р на борту гелікоптера Ми-8МСБ-В.


Читайте Ukrainian Military Pages у Telegram, Twitter, Facebook та Google+


довідник озброєння і військової техніки