Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 27.03.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

пʼятниця, 11 січня 2019 р.

Нацгвардійцям підвищили грошове забезпечення

11.01.19
НГУ

Прийнято рішення щодо збільшення розміру грошового забезпечення військовослужбовцям Національної гвардії України з 1 січня поточного року.

Командувач Нацгвардії, 8 січня 2019 року підписав розпорядження № Р-1 «Про грошове забезпечення військовослужбовців Національної гвардії України», яким збільшено розміри грошового забезпечення військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби).

Збільшення відбудеться з 1 січня 2019 року за рахунок підвищення надбавки за особливості проходження служби до 50% (раніше 20%), а для військовослужбовців, служба яких пов’язана з особливостями виконання завдань, – від 80 до 100 %.

Крім того, військовослужбовцям виплачуватимуть щомісячну премію, яка також була збільшена окремим категоріям військовослужбовців. Відповідно до правил нарахування грошового забезпечення, виплати у збільшеному розмірі військовослужбовці отримають в лютому.

Середній розмір грошового забезпечення в 2019 році контрактника та молодшого офіцера НГУ буде відповідати рівню грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України.

Нагадаємо, що 3 січня набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року №1160 яка дає право військовослужбовцям рядового і сержантського складу отримувати грошову компенсацію за найм житла.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Національної гвардії України