Житло у лізинг для поліцейських та рятувальників

Поліцейським компенсуватимуть найм житла – документ

Із 17 січня 2019 року вступив у дію Порядок забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу.

Порядок затверджений постановою КМУ від 14.11.2018 року № 1201, яка набула чинності після оприлюднення в «Урядовому кур'єрі» 17 січня 2019 року (№ 10).

У Кабінеті Міністрів України зазначають, що керувалися принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони, а такий крок сприятиме не тільки вирішенню квартирного питання сімей службовців, а й надаватиме додаткові стимули для сумлінного виконання обов’язків.

Принцип надання житла у фінансовий лізинг обговорили восени минулого року. Тоді представники МВС відзначали, що квартирне питання є доволі гострим, і потрібні рішення, які б додатково мотивували людей, які щодня ризикують життям і зберігають спокій в Україні.

В Уряді напрацювали програму фінансового лізингу, строк якого становитиме від 2 до 20 років. Процент компенсації лізингових платежів до 40%, при цьому винагорода лізингодавцю сплачується державою повністю.


Читати також:Поліцейським компенсуватимуть найм житла – документ