Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 21 січня 2019 р.

Британські інструктори готують морських піхотинців

21.01.19

На Одещині розпочалися чергові курси для українських морських піхотинців під керівництвом британських інструкторів за програмою навчально-тренувальної місії «Операція ORBITAL».

Британські інструктори передаватимуть свій досвід військовослужбовцям однієї з бригад морської піхоти. У Міноборони зазначають, що ці курси входять до комплексу заходів з підготовки підрозділів до виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Навчатимуть за чотирма напрямками: курс підготовки молодшого сержантського складу, курс розвідки, курс контр-снайперської боротьби та курс ведення бойових дій у нічний час.

Основна мета цих курсів — підготовка українських військових до ведення бойових дій за різних умов та приведення наших підрозділів у відповідність до стандартів держав-членів НАТО.

Нагадаємо, що у Військово-Морських Силах була сформована 35-а окрема бригада морської піхоти до складу якої увійшов 137-й окремий батальйон морської піхоти, а також колишні 18-й окремий мотопіхотний батальйон та 88-й окремий аеромобільний батальйон.