Roshen збудував житловий будинок для військових

Roshen збудував житловий будинок для військових ЗСУ

Корпорація Roshen побудувала і передала військовим Збройних Сил України двоповерховий будинок на 16 квартир – на будівництво витратили 4 місяці та майже 1 мільйон доларів.

Затишний двоповерховий будинок збудували під Броварами для сімей військовослужбовців, яких передислокували із Криму у 2014 році. Він знаходиться поряд із військовою частиною. У кухнях – вбудована техніка, керамічна плитка - у санвузлах, умебльовані передпокої та кімнати – таким побачили своє житло військові подружжя, коли отримували ключі від нових квартир.

«Були повністю обладнані і кухня, і ванна. Скрізь були шафки, плита, духова шафа. І навіть посудомийна машина», – із задоволенням розповідає сержант ЗСУ Людмила.

У будинку два під’їзди на 16 квартир загальною площею 1200 квадратних метрів. Цього року компанія збудує такий же будинок для військових у Калинівці, що на Вінниччині. На будівництво планують витратити понад 30 мільйонів гривень та здати в експлуатацію вже влітку цього року.

Відомо, що компанія Roshen неодноразово надавала допомогу ЗС України, зокрема за її кошти було відновлено та модернізовано систему протиповітряної оборони навколо Києва, закуплено засоби захисту, спорядження, лазне-пральні комплекси, сотні снайперських гвинтівок тощо.

«Наша компанія з самого початку бойових дій долучилася до підтримки української армії. Разом з усією країною, з усіма волонтерами. Було дуже багато закуплено необхідних речей. Це і каски, і бронежелети, і військовий одяг. Все, чого потребувала армія», – каже директор соціальних проектів корпорації Roshen Ірина Пономаренко.

Читати також:Порошенко придбав та передав 100 снайперських комплексів для 3-го полку Сил спецоперацій


Використані джерела:
espreso.tv