Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 01.05.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

вівторок, 29 січня 2019 р.

На Тернопільщині отримають житло 500 контрактників

29.01.19
На Тернопільщині отримають житло 500 контрактників

У Теребовлі, що на Тернопільщині, завершується будівництво гуртожитків покращеного планування для солдатів 44-ї артилерійської бригади. Один тут вже є, на черзі ще три.

У районному центрі де дислокується один з підрозділів 44-ї окремої артилерійської бригади загалом планується звести житлові комплекси для 500 військовослужбовців-контрактників. Минулого року вже введено в експлуатацію один із гуртожитків на понад 120 осіб.

— Будівлі вже зведено та прокладено мережі електро- тепло- і водопостачання. Наразі розпочинаються внутрішні оздоблювальні роботи. У підрядної компанії є усі необхідні будівельні матеріали. Роботи тривають. Орієнтуємося, що на кінець першого кварталу цього року у ці приміщення заселяться місцеві артилеристи, — зазначив головний інженер Західного ТерКЕУ полковник Василь Стеців.

На Тернопільщині отримають житло 500 контрактників На Тернопільщині отримають житло 500 контрактників

Нагадаємо, що гуртожитки підвищеного комфорту наразі будуються у гарнізонах по всій країні, зокрема минулого тижня був заселений один з гуртожитків 72-ї механізованої бригади.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України