![На Тернопільщині отримають житло 500 контрактників](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhibN-HJVhdxwJevoFQjXZu16geb0XSHxTuFKqL8O4qMp8zustXe0KpEuDNvxq10fuGHice23Mqd9rx8rsirrV67hHSqAUuV061Ec8DavHOI5n3FestMPfQliGUtxbxBYc7sKxN2i3Px8c/s1600/terebovlya.png)
У Теребовлі, що на Тернопільщині, завершується будівництво гуртожитків покращеного планування для солдатів 44-ї артилерійської бригади. Один тут вже є, на черзі ще три.
У районному центрі де дислокується один з підрозділів 44-ї окремої артилерійської бригади загалом планується звести житлові комплекси для 500 військовослужбовців-контрактників. Минулого року вже введено в експлуатацію один із гуртожитків на понад 120 осіб.
— Будівлі вже зведено та прокладено мережі електро- тепло- і водопостачання. Наразі розпочинаються внутрішні оздоблювальні роботи. У підрядної компанії є усі необхідні будівельні матеріали. Роботи тривають. Орієнтуємося, що на кінець першого кварталу цього року у ці приміщення заселяться місцеві артилеристи, — зазначив головний інженер Західного ТерКЕУ полковник Василь Стеців.
Нагадаємо, що гуртожитки підвищеного комфорту наразі будуються у гарнізонах по всій країні, зокрема минулого тижня був заселений один з гуртожитків 72-ї механізованої бригади.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України