ТОП ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

ТОП ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та по...

неділя, 31 березня 2019 р.

«Балістика» презентувала нову модель плитоноски

31.03.19
Балістик презентувала нову модель плитоноски

Компанія «Балістика» презентувала нову плитоноску – Plate carrier Балістика model 3, на розробку якої пішло два роки (на фото попередня модель 2) – огляд нової моделі на відео.

Особливістю моделі М3, є система швидкого скидання, яка запатентована компанією «Балістика» та виконана без елементів сталевого тросу, який може перешкоджати роботі медика. Система скидання розрахована на легкий рух однією рукою і дозволяє робити контрольоване скидання на лівий або правий бік у залежності від потреби.

У моделі відсутній передній клапан розкривання плитоноски типу «Велкро» – він замінений на безшумний фіксатор-пряжку. Скелетний камербанд має звичну конструкцію, яка гарно себе зарекомендувала на попередніх моделях – із подвійною стропою, що забезпечує одночасне застосування і внутрішнього балістичного захисту і підсумків.

Верхні лямки кріплення на новій плитоносці виконанні у вигляді суцільного коміру з використанням м'якої 3D сітки та товстого демпферу, має ергономічну форму, яка розподіляє навантаження. Евакуаційна стропа знаходиться над плитоноскою та виконана з елементами трубчастої вставки, що забезпечує зручне використання. Бічний шов плитоноски посилений стропою, яку також можна використовувати для фіксації різних дрібних деталей.

На внутрішній частині плитоноски розташований 5-мм демпфер та додаткові 10-мм демпферні подушки, які надійно знімають заперешкодну деформацію. Розташування демпферних подушок також забезпечує якісну вентиляцию, зокрема додаткову вентиляцію та комфорт забезпечує крупна 3D сітка якою вільно циркулює повітря.


Використані джерела:
balistyka.ua