ТОП ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

ТОП ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та по...

пʼятниця, 29 березня 2019 р.

Україна допоможе М'янмі збирати легкі танки на базі 2С1

29.03.19
Україна допоможе М'янмі збирати легкі танки на базі 2С1

Сторінка Myanmar Defence Weapons оприлюднила у Facebook фотографію бойової машини на шасі самохідної гаубиці 2С1 виробництво, якої налагоджується у М'янмі за допомогою України.

Нова бойова машина являє собою легкий танк з 105-мм гарматою у башті від китайської машини вогневої підтримки PTL02/WMA301 Assaulter на шасі амфібійної самохідної артилерійської установки 2С1 (яке в свою чергу базується на шасі МТ-ЛБ).

М'янма спільно з Україною збиратиме легкі танкифото: Myanmar Defence Weapons / facebook

Як повідомлялось Ukrainian Military Page, наприкінці січня 2019 року українська державна компанія «Укрспецекспорт» поставила до М'янми, комплект технічної документації для технологічного проекту складального виробництва легкоброньованої техніки (BTR-4U, 2S1U) та середніх танків MMT-40.

Україна продала М'янмі документацію для виробництва танків

Крім того, кілька останніх років до М'янми здійснювались поставки документації, обладнання та спеціальних машин для організації виробництва зварювальних корпусів БТР-4У та самохідних гаубиць 2С1У. Очікується, що виробництво розпочнеться у 2020 році.