ТОП ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

ТОП ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та по...

вівторок, 12 березня 2019 р.

Збройні Сили України отримали ІТ обладнання від США

12.03.19
Збройні Сили України отримали ІТ обладнання від США

Сьогодні, 12 березня, у Генштабі ЗСУ відбулася презентація системи управління військами, що впроваджується завдяки обладнанню та інформаційним технологіям переданим урядом США.

У церемонії взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко, керівництво Міністерства оборони та Генерального штабу, а також представники збройних сил США.

– Обладнання, яке сьогодні встановлено має стати серцевиною і стрижнем системи управління, яка впроваджується в Збройних Силах України, — наголосив Віктор Муженко.

Передбачається обладнання Головного командного центру ЗС України, Центру оперативного реагування на інциденти кібернетичної безпеки та Центру оперативного управління та контролю Об’єднаного оперативного штабу.

Також в програму входять створення ядер логістичної та медичної інформаційних систем, інформатизація Сил спеціальних операцій ЗС України, модернізація ІТ інфраструктури для забезпечення функціонування вищезазначених систем та навчання персоналу.

– Ця допомога сприятиме Збройним Силам України у набутті взаємосумісності із НАТО, а також дасть змогу українським підрозділам краще підготуватися до наявних викликів на сході України, – зазначила пані Марі Йованович.