Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 12 березня 2019 р.

Президент призначив полковника Сергія Кривоноса заступником секретаря РНБОУ

12.03.19
Президент призначив полковника Кривоноса заступником секретаря РНБОУ

Президент України Петро Порошенко підписав указ №68/2019 про призначення полковника Сергія Кривоноса заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Президент відзначив високий професіоналізм та морально-людські якості полковника Кривоноса, а також підтримку військового з боку громадськості і добровольців в його діяльності на посаді першого заступника командувача ССпО ЗСУ.

Я глибоко переконаний, що професійний військовий з бездоганою репутацією, якого підтримала і влада і опозиція, на сьогоднішній день це саме та кандидатура, яка має очолити цей відповідальний напрям роботи. Ви не з чужих слів знаєте ситуацію на фронті і життя солдата, які вимоги є до військової техніки, наших новітніх розробок.
Президент призначив полковника Кривоноса заступником секретаря РНБОУ

Новопризначений заступник Секретаря РНБОУ подякував Президентові за довіру та запевнив в своїй рішучості протидіяти корупції в оборонному секторі.

Я дякую за можливість продовжити шлях воїна. Завдяки вашій підтримці, підтримці Уряду та наших іноземних партнерів в максимально короткі терміни провести комплекс заходів, які зміцнять довіру наших друзів і нашого народу до оборонної промисловості і докладу максимум зусиль, щоб унеможливити прояви корупції, мародерства в армії. Ті підлі щури, які намагалися, або намагаються розкрасти армію, впевнений будуть покарані.

ua en